Menu Zamknij

Województwo Dolnośląskie

INFORMACJA O SKLEPIE

P.H.U. MODENA
UL. DALEKA 4
57-200 Ząbkowice Śląskie
Polska
Zadzwoń do nas: +48730750650
Napisz do nas: poczta@koniomania.pl

http://koniomania.pl/szukaj?controller=search&s=Lincoln

Sklepy stacjonarne Koniomania : 
1) Sklep w Bielanach Wrocławskich ul. Wrocławska 1b, 55-040 Bielany Wrocławskie, dolnośląskie 
2) Sklep w Ząbkowicach Śląskich ul. Daleka 4, 57-200 Zabkowice Ślaskie, dolnośląskie

Suplementy i preparaty pielęgnacyjne dla koni Lincoln

https://sklep.obiegly.pl/pl/producer/Lincoln/140

Sklep Jeździecki „Obiegły” należy do Firmy Handlowo Usługowej Mirosław Obiegły.

DOŚWIADCZENIE:

Sami jesteśmy właścicielami koni, posiadamy stajnię, prowadzimy szkołę jazdy konnej. Na własnych koniach testujemy każdy nowy produkt, jaki sprowadzamy, zanim trafi on do sklepu internetowego. Dlatego to, co robimy, robimy z pasją i przekonaniem, że oferujemy Państwu sprawdzone i wysokowartościowe produkty. Poza tym jesteśmy sponsorem zawodników startujących w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Oni także używają oferowanych przez nas produktów i cenią sobie ich jakość i skuteczność.

DORADZTWO:

Na rynku jeździeckim jest wiele firm oferujących szeroka gamę produktów pielęgnacyjnych i żywieniowych dla koni. A nie każdy jeździec a nawet hodowca musi być specjalistą w dziedzinie żywienia. Dlatego, posiadając własnych specjalistów, a także będąc w stałym i bezpośrednim kontakcie z naukowcami z  Belgii, jesteśmy w stanie pomóc Państwu z pełną odpowiedzialnością, w doborze produktu najodpowiedniejszego dla Państwa konia. Dlatego w razie wszelkich wątpliwości, czy wybrany przez Państwa produkt powinien być zastosowany w danym przypadku, proszę nie obawiać się i zwrócić do nas o radę. Z chęcią pomożemy, a nawet ułożymy dawkę pokarmową specjalnie dla Państwa konia.

GODZINY PRACY:

Sklep Jeździecki ZDROWY KOŃ, prowadzony w internecie, czynny całodobowo, co daje naszym klientom możliwość dokonywania zakupów w dogodnym dla Was momencie. Na wszelkie pytania odpowiadamy drogą mailową, bądź telefonicznie w godzinach:

Pon – Pt: 9-18
Sobota: 9-14

O FIRMIE:

Firma ZDROWY KOŃ powstała z pasji do koni. Jako właścicielka koni zdecydowałam aby swoją pasję realizować nie tylko w czasie wolnym, a również połączyć ją z pracą, w efekcie tego powstał sklep jeździecki Zdrowy Koń. Wychodząc na przeciw swoim klientom staram się wzbogacać ofertę swojego sklepu w produkty najwyższej jakości. Prowadzony jest fanpage na facebook’u, dzięki któremu możecie być stale informowani o nowościach w sklepie, promocjach. Chętnie zamieszczam zdjęcia swoich zadowolonych klientów jak i ich końskich pupili. Zachęcam do kontaktu, służę radą i pomocą w dobrze odpowiedniego żywienia koni, jak i utrzymywania tych zwierząt w zgodzie z ich naturą.

https://zdrowy-kon.pl/pl/searchquery/Lincoln/1/phot/5?url=Lincoln